pátek 10. srpna 2012

VILLAGE CANDLE novinka v obchůdku !!!

Village Candle® jsou jedinečné, nádherně vonící svíčky vyráběné již desetiletí ručně v americkém státě Maine. Přísné kontroly zaručují nejvyšší kvalitu vosku a přírodní vonné oleje. Kromě typických vůní květin, dřevin či bylinek nabízí Village Candle na trhu ojedinělou kolekci nazvanou Kitchen: ve stylových „zavařovacích sklenicích“ s plechovým víčkem a etiketami v country stylu jsou ukryté bohaté, dlouhotrvající vůně, které provoní domov plnými autentickými vůněmi právě upečeného sladkého pečiva a jiných laskomin. Dýňový koláč (Pumpkám Pie), Jahodovo-rebarborový koláč (Strawberry Rhubarb Pie), Javorové máslo (Maple Butter) nebo Sušenky s čokoládou (Chocolate Chip Cookie) – samotné názvy dávají tušit, jaké libé vůně dózy ukrývají. Svíčky Village Candle - idyla domova plného nádherných vůní.
Svíčky Village Candle nabízí pouze několik vybraných obchodů,  Svíčka, která vydrží hořet při správných podmínkách (tj. ne v průvanu) až 170 hodin a několik minut po zapálení rázem provoní interiér, stojí 549 Kč. Po jejím vypálení je možné dózu použít jako sklenici na potraviny – i na zavařování.

                                                                 CENA 250,-

1 komentář:

  1. Jaaj, ale som rada že som dnes narazila na tvoj blog, kde je toľko nádhery po kope :-) Viem určite že sa tu budem často vraciať, pridávam sa k členom :-) Pozdravujem, Mery

    OdpovědětSmazat